Бразилската звезда на Черно море Марио Жардел не успя да се разпише и във втория си мач с екипа на тима. "Моряците" завършиха 1:1 в контрола като гост на Несебър.

Жардел се появи на терена в 69-ата минута и до края на срещата имаше две положения за гол, но не успя да реализира. Първо в 75-ата минута негов изстрел с глава бе спасен от вратаря на Несебър Павел Станев. Две минути по-късно след комбинация с Дончо Атанасов, 36-годишният нападател бе оставен непокрит, но ударът му пак бе отразен. Преди това Дончо Атанасов откри резултата в 5-ата минута, а в 32-ата минута от дузпа Христо Марков изравни.

Последната контрола на Черно море за това лято е в неделя от 20:00 часа в Бургас срещу Черноморец. /БЛИЦ

Съставът на Черно море: Пиргов, Маркес, Александров, Домакинов, Бачев, Димов, Стоянов, Адемар, Георгиев, Атанасов, Юруков (Денчев, Петков, Жардел, Ратников, Дяков, Тиаго)