УЕФА определи съдиите за мачовете от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите между Черно море и Апоел Беер Шева, където играе българският национал Йоан Стоянов.

В първия двубой „моряците“ са гост, но символичен, тъй като израелският тим избра да домакинства на Градския стадион в Ловеч. Срещата ще се играе 25 юли от 20:00 часа, а наряд получи казахстанска съдийска бригада.

За главен рефер е определен Данияр Сахи. Асистенти ще бъдат Сергей Васютин и Самат Тергеусизов, а за четвърти е назначен Сакен Баимбет.

Домакинският мач на Черно море срещу Апоел Беер Шева ще се проведе на 1 август от 20:30 часа на „Хювефарма Арена“. „Моряците“ заявиха стадиона в Разград, тъй като „Тича“ не отговаря на изискванията на УЕФА за този етап от евротурнирите.

За реванша на варненци срещу израелския тим наряд получи четворка от Сърбия. Главен съдия ще бъде Данило Николич. За негови помощници са назначени Милан Шутулович и Иван Макалачки, а за четвърти рефер е определен Иван Стаменкович.