ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Ето как прогнозираха мача на "Герена" певицата Бони и актьорът Дарин Ангелов в играта на БЛИЦ Букмейкър Efbet лига!

Левски завърши при 0:0 с ЦСКА 1948 в среща от 16-ия кръг на Efbet лига, не успя да вземе реванш за загубата от "червените" с 0:1 в първия кръг на шампионата и записа четвърти пореден мач без победа.

Двубоят на "Герена" беше изгледан на живо от финансовия благодетел на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов и от оперативният директор Стойчо Младенов .

Срещата започна равностойно, но двата отбора така и не успяваха да създадат чисто голови възможности. ЦСКА 1948 поиска дузпа в 8-ата минута за падане на Ивайло Чочев в наказателното поле, но реферът не даде сигнал.

В следващите минути играта се поизнерви и феновете видяха серия нарушения. Илиян Стефанов напусна терена контузен, а медицинския екип на няколко пъти влизаше на терена.

Левски пропусна едно от най-добрите си положения в мача в 25-ата минута, но шут на Георги Милано излезе в корнер след рикошет в бранител.

В последните минути на първата част вратарят на "сините" пламен Андреев на два пъти спаси тима си след удари на Елитон и Евгений Сердюк.

50 000 лв. Награден Фонд за efbet Лига!

През втората част Левски имаше за какво да съжалява, след като пропусна три добри възможности в рамките на по-малко от десет минути. Първо Роналдо стреля покрай вратата в 58-ата минута. Четири по-късно Филип Кръстев удари греда, а още четири след това Георги Миланов направи непростим пропуск и прати топката покрай гредата от няколко метра.

Минути преди края пореден пропуск за "сините" направи Георги Миланов, който отново не уцели вратата от добра позоция.

ЦСКА 1948 се изравни по точки с втория Лудогорец, с три мача повече от разградчани, но остава на третото място. Левски е шести с 27 точки.

ЛЕВСКИ - ЦСКА 1948 0:0

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
8'  ПРЕТЕНЦИИ ЗА ДУЗПА! Ивайло Чочев падна в наказателното поле след контакт с Андриан Краев, но реферът даде знак играта да продължи.
21  Илиян Стефанов напуска терена контузен, в игра Марин Петков.
25'  Добра възможност за Левски! Георги Миланов стреля от границата на наказателното поле, но след рикошет, топката излиза в корнер.
42' Ивайло Чочев засече с глава центриране отдясно, но топката не намира рамките на вратата.
44'  Чудесна възможност за ЦСКА 1948! Елитон стреля с глава, но Андреев се справи.
45'  Нов шанс за "червените"! Сердюк спря топката на гърди и стреля, но Андрев пак бе на поста си и отрази удара.
45+3' Край на първата част!

46' Начало на второто полувреме.
58'  Много добра възможност за Левски! Роналдо отправи удар, но покрай вратата.
62'  ГРЕДА за Левски след удар на Филип Кръстев!!!
66'  Какъв пропуск за "сините"! Удар на Роналдо бе отбит, след което Георги Миланов насочи топката на сантиметри в аут.
70 Ради Кирилов се измъкна от защитата на Левски отбрана и шутира, но ударът му бе разочароващ.
74 Цунами се извиси над всички при ъглов удар, но изстрелът му с глава мина над вратата.
88'  Нов пропуск на Миланов! Полузащитникът стреля от дистанция, но не уцели вратата.
90+6 Край на мача!

Левски СофияЛЕВСКИ: 1. Пламен Андреев - 2. Жереми Петрис, 23. Сонко Сундберг, 33. Хосе Кордоба, 6. Цунами – 8. Андриан Краев , 30. Филип Кръстев (72  12. Абдулахи Шеху) – 18. Роналдо, 7. Георги Миланов , 17. Уелтън (89  24. Борислав Рупанов) – 14. Илиян Стефанов  (21   88. Марин Петков)
Резерви: 13. Николай Михайлов, 5. Келиан ван дер Каап, , 22. Патрик-Габриел Галчев, , 27. Асен Митков,
Треньор: Станимир Стоилов

ЦСКА 1948ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов - 2. Джонатан Перейра, 87. Симеон Петров , 14. Елитон дос Сантос , 4. Ангел Лясков - 18. Ивайло Чочев, 6. Карлос Охене  - 58. Октавио (67  39. Парвиз Умарбаев ), 10. Георги Русев (87 7. Марио Топузов),  99. Радослав Кирилов  - 25. Евгений Сердюк (59  9. Александър Колев)
Резерви: 33. Генадий Ганев, 22. Реян Даскалов, 24. Лазар Марин, , 17. Енрике Рафаел,
Треньор: Любослав Пенев

Стадион: "Виваком Арена Георги Аспарухов", София
Съдия: Георги Гинчев
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия