Дублиращият отбор на ЦСКА изпусна победата срещу новия член на Втора лига Левски (Карлово). Контролата се игра в Ловеч и завърши 2:2.

Воденият от Красимир Манолов тим от Карлово поведе в резултата чрез Теодор Стефанов, а малко преди почивката Георги Търтов изравни на празна врата след отличен рейд на Милчо Ангелов, който преодоля вратаря и подаде на съотборника си.

В 65-ата минута Добромир Бонев даде аванс на ЦСКА, а изравнителното попадение за Левски вкара Цветан Павлов в 87-ата минута.

Наставникът на тима от Карлово Красимир Манолов пусна в игра четиримата футболисти, които в четвъртък Ботев (Пловдив) преотстъпи - Георги Купенов, Исмет Рамадан, Радослав Апостолов и Атанас Куманов.

"Доволен съм от играта. На практика градим в движение нов тим, тъй като едно е да се готвиш за участие във "В" група, а съвсем различно е при професионалистите. Впечатлен съм от представянето на четирите момчета от Ботев. Вярвам, че ще бъдем готови за началото на първенството", коментира пред "Марица" Манолов.