ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Прогнозите на Рени Камберова и Дичо за резултата от мача в играта Букмейкър БЛИЦ - ТУК!

Наставникът на ЦСКА Нестор Ел Маестро коментира успеха с 2:1 над ЦСКА 1948, дошъл в добавеното време на срещата.

„Показахме добра реакция след първия гол. Направихме важни смени, които се оказаха решаващи и отбелязаха попаденията. Имахме големи шансове през първото полувреме, които пропуснахме.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

В модерния футбол играят 16 футболисти, а не 11. Не играхме лошо през първото полувреме. Имахме план, който не сработи по най-добрия начин в началото, но след това показахме добра реакция. В момента сме в такава фаза, в която няма време за развиване на играта. Важното е да спечелим точките, от които се нуждаем. Все още сме в битката на два фронта.

Спечелихме последните три мача и утре започваме да работим за следващия ни двубой. Обичам клуба, обичам града и се радвам на възможността да работя с моите колеги. Обичам моите играчи и няма как да е по-добре за мен“.