Новият отбор ЦСКА 1948 постигна втора поредна победа в  контролите. Тимът надви с 4:2 Железница, като двубоят се игра в едноименното село до София. С хеттрик за тима на Адалберт Зафиров се отличи 17-годишният талант от школата на ЦСКА Йоан Маринов, а веднъж се разписа и Пол Теодолу. За домакините от Железница вкараха Захари Младенов и Николай Цветанов. ЦСКА 1948 губеше с 0:2 до 50-ата минута, след което осъществи обрата.

Двубоят се игра пред около 200 зрители. Домакините от Железница показа сериозен отпор и в 35-ата минута Захари Младенов откри резултата. В началото на втората част Николай Цветков удвои с отличен удар от фаул, но три минути по-късно Йоан Маринов намали на 1:2. В 81-ата минута Пол Теодолу се извиси над всички след центриране от корнер и вкара за 2:2 ефектно с глава. В края на срещата Йоан Маринов наниза още два гола за крайното 4:2 в полза на ЦСКА 1948.

ЖЕЛЕЗНИЦА - ЦСКА 1948 2:4
1:0 Захари Младенов (35), 2:0 Николай Цветанов (47), 2:1 Йоан Маринов (50), 2:2 Пол Теодолу (81), 2:3 Йоан Маринов (82), 2:4 Йоан Маринов (89)

ЦСКА 1948: Иван Герасимов, Денислав Владимиров, Алекс Илиев, Герман Петров, Илиян Генадиев, Давид Стоянов, Калоян Стефанов, Радослав Димитров, Мартин Нинов, Георги Божилов, Богослав Женков