ЦСКА 1948 победи Железница с 1:0 в среща от 8-ия кръг на Четвърта лига София град - юг. Единственото попадение за "армейците" реализира 18-годишният нападател Борислав Трендафилов. Талантът беше точен в 7-ата минута на двубоя в Железница.

Победата е седма за тима на Валентин Илиев в първенство. "Червените" имат на сметката си и едно равенство.

Мачът в Железница на живо изгледа един от бившите шефове на ЦСКА Александър Тодоров.

Следващият мач на ЦСКА 1948 е срещу Урвич 1960. Срещата е в петък (4 ноември) от 15:00 часа на стадион "Обеля".

Съставът на ЦСКА 1948: 1. Кристиян Дяков, 5. Борислав Ангелов, 3. Давид Стоянов(83' 33. Алекс Илиев), 25. Герман Петров, 31. Илиан Генадиев, 4. Радослав Димитров, 2. Атанас Кръстев(65' 18. ВикторТеодосиев), 8. Георги Кънчев, 11. Калоян Стефанов (74' 13. Мартин Нинов), 9. Георги Божилов, 7. Борислав Трендафилов (60' 17. Йоан Маринов)