Организираните привърженици на ЦСКА от Сектор "Г" обявиха шествие за вечното дерби срещу Левски. Oчакваният с огромен интерес мач е в понеделник (13 април) от 16:00 часа на Националния стадион "Васил Левски".
Съобщението от Сектор "Г":
"Армейци,
С оглед наближаващото дерби в понеделник и установените от нас традиции напоследък, свързани с едно емблематично за червената публика място в центъра на София, бихме искали да ви информираме, че Северната трибуна организира шествие за мача срещу синята сбирщина.
Започваме да се събираме след 12:00 часа на “Иван Асен” около добре познатите вече за вас наши фен магазин и бар, а малко по-късно ще потеглим заедно като юмрук към Националния стадион. Призоваваме за масирано присъствие и нашето желание е огромно червено море да залее Царевец и да покажем отново на всички силата на обединената червена общност, чиято единствена роля е да доминира навсякъде.
Съвсем скоро ни предстои да се завърнем там, където принадлежим и трябва да показваме ежедневно мащабите, които ще се стремим да постигаме заедно с вас. Доведи приятел, роднина, ела и бъди част от нас в този важен за клуба и трибуната ден!
ВСИЧКИ НА МАЧА!".
Армейци, С оглед наближаващото дерби в понеделник и установените от нас традиции напоследък, свързани с едно...
Публикувахте от Трибуна Сектор Г в Четвъртък, 9 април 2026 г.