Юношите на ЦСКА (родени 2004 година) се класираха без проблем за осминафиналите в турнира за Купата на БФС. "Армейците" победиха Средногорец (Златица) с 11:0 на помощния терен на стадион "Българска армия".

Резултатът беше открит в 16-ата минута от Павел Жабов, а три по-късно ЦСКА вече водеше с 3:0 след голове на Виктор Атанасов и Йоан Борносузов. В 24-ата резултатът стана 4:0 след попадение на Теодор Иванов, а след втори гол на Жабов "червените" се оттеглиха на почивката с преднина от 5:0.

През втората част "армейците" отбелязаха нови шест попадения. Чрез Йоан Борносузов, Ясен Цеков и Валентин Ситнилски ЦСКА поведе с 8:0, а с последните три гола в двубоя двама играчи оформиха своя хеттрик - Теодор Иванов и Борносузов.

Така момчетата на треньора Атанас Борносузов му направиха хубав подарък за рождения ден, който той празнува днес, и достигнаха без затруднения до 1/8-финалите в турнира за Купата на БФС.

ЦСКА - Средногорец 11:0
Голмайстори: Теодор Иванов (3), Йоан Борносузов (3), Павел Жабов (2), Виктор Атанасов, Ясен Цеков, Валентин Ситнилски

Съставът на ЦСКА: Иван Маринов (в), Мартин Влаевски (к), Габриел Александров, Валентин Ситнилски, Теодор Иванов, Николай Няголов, Виктор Атанасов, Кирил Великов, Ясен Цеков, Павел Жабов, Йоан Борносузов
Резерви: Милен Младенов (в), Георги Шаламанов, Ясен Спиров, Александър Георгиев, Боян Даскалов
Старши треньор: Атанас Борносузов