ЦСКА пусна билетите за решителните мачове с Черно море и Локомотив (Пловдив), които ще решат кой измежду "червените" и варненци ще завърши на второто място и ще грабне квотата за Лигата на конференциите.

"Армейците" призоваха феновете си за мощна подкрепа в домакинството на "моряците" и гостуването на "Лаута".

Съобщението от "червените":

Билетите за домакинството на ЦСКА на Черно море от 34-ия кръг вече са в онлайн продажба. Мачът ще се играе на стадион "Васил Левски" в четвъртък (23 май) от 20:15 часа.

ВЗЕМИ СВОЯ БИЛЕТ ЗА МАЧА СРЕЩУ ЧЕРНО МОРЕ ОТТУК!

Физически талони за гостуването на Локомотив (Пловдив) от 35-ия кръг ще се продават единствено в деня на мача, пред сектора за гости на стадион "Локомотив", два часа преди началото на срещата - 18:30 часа. Те ще са с цена 15 лева. Двубоят ще се проведе на 26 май (неделя) от 20:30 часа.

Билетите за Черно море ще бъдат пуснати и във физическа продажба от утре (сряда) на касите на стадион "Васил Левски", които ще сa с работно време от 10:00 до 18:00 часа, а в деня на мача - от 10:00 часа до края на първото полувреме на срещата.

Официалният магазин на ЦСКА ще работи с променено работно време в четвъртък (23 май), от 11:15 до 20:15 часа!