Юношите на ЦСКА от набор 2004 продължават впечатляващото си представяне, постигайки 18-а победа в 18-ия си мач през сезона. "Армейците" се наложиха с 2:0 над Н спорт (София). Двубоят се игра на изкуствен терен в Национална спортна академия.

И двата гола паднаха през второто полувреме. В 50-ата минута Йоан Борносузов се разписа с глава след центриране от корнер на Кирил Великов, а три по-късно точен беше Георги Шаламанов.

В сряда (21 март) "армейците", водени от Атанас Борносузов, гостуват на Ботев в Пловдив в първия двубой  от полуфиналите за Купата на БФС. Реваншът е на 28 март в София.

В класирането при набор 2004 ЦСКА е убедителен лидер с 54 точки. Вторият Левски има 43.

Н спорт - ЦСКА 0:2
Голмайстори: Йоан Борносузов, Георги Шаламанов

Съставът на ЦСКА: Иван Маринов, Кирил Великов, Валентин Ситнилски (к), Габриел Александров, Теодор Иванов, Йоан Лозанов, Мартин Влаевски, Виктор Атанасов, Ясен Цеков, Йоан Борносузов, Павел Жабов
Резерви: Милен Младенов (в), Васил Найденов, Георги Шаламанов, Александър Георгиев, Боян Даскалов, Николай Няголов, Ясен Спиров
Старши треньор: Атанас Борносузов