Юношите на ЦСКА, родени през 2003 година, победиха Септември със 7:1. Двубоят от Югозападната зона в Елитната група до 15 години се игра в комплекс "Царско село".

"Армейците", водени от Христо Марашлиев, поведоха в резултата още във втората минута след гол на Стелиън Георгиев. Цветомир Цанев удвои преднината ни в 11-та, Христо Арсов вкара за 3:0 в 16-та, а в 22-та Цанев се разписа отново за 4:0.

В първите две минути на втората част зрителите на "Царско село" станаха свидетели на три попадения. Секунди след старта на полувремето Цанев оформи хеттрика си, Септември върна един гол след дузпа, а Арсов направи резултата 6:1. В 51-та минута Стелиън Георгиев вкара за 7:1 и оформи разгромната победа на "червените".

В следващия кръг ЦСКА U15 гостува на Миньор (Перник).

ЦСКА - Септември 7:1
Голмайстори: Цветомир Цанев (3), Стелиън Георгиев (2), Христо Арсов (2)

Стартов състав: Ивайло Илиев (в), Цветомир Йорданов, Димитър Колимечков, Димо Славов, Алпай Рамадан, Христо Арсов, Стелиън Георгиев, Цветелин Стоичков, Йоан Борносузов, Александър Бучков (к), Цветомир Цанев

Резерви: Константин Касабоков (в), Мартин Сотиров, Мартин Аврамов, Иван Бакалски, Димитър Шарков, Георги Манев, Веселин Борисов

Старши треньор: Христо Марашлиев