Юношите на ЦСКА завършиха сезона в Зоналната група за родените през 2001 и 2002 година на трето място. В последния си мач "армейците", водени от Сашо Борисов, победиха Царско село с 2:1.  Двубоят се игра в едноименния комплекс, съобщават "червените" на сайта си.

Царско село откри резултата в 20-та минута, а в 48-та вратарят на "червените" Илия Шаламанов спаси дузпа. Димитър Михайлов беше точен в 53-та минута за 1:1, а в 75-та той реализира дузпа за победата с 2:1.

След края на срещата делегатът на мача Тома Николов връчи на отбора купата за третото място. ЦСКА завърши сезона с 22 победи, 5 равенства и 3 загуби и голова разлика 90:13.

Царско село - ЦСКА 1:2

Голмайстор: Димитър Михайлов (2)

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Любомир Митков, Марио Гуглин, Димитър Жабов (к), Марио Николов, Георги Юруков, Иван Иванов, Митко Митков, Георги Тафраджиев, Мартин Смоленски, Димитър Михайлов

Резерви: Майкъл Георгиев (в), Димитър Колимечков, Мартин Байов, Николай Митов, Емил Пинджуров, Марио Попов, Михаил Ангелов

Старши треньор: Сашо Борисов