ЦСКА си отбеляза куриозен автогол при победата с 5:1 над Нефтохимик снощи. Александър Дюлгеров върна топката към Китанов, но вратарят не успя да реагира.

Проверка на БЛИЦ СПОРТ показа, че преди 17 години „червените” си отбелязаха по абсолютно същия начин автогол. Любопитното е, че мачът беше отново срещу Нефтохимик, но се игра в Бургас.

Срещата се състоя на 6 август 1999 година и бе от първия кръг на „А” група. В началото на второто полувреме Александър Томаш върна топката към вратаря Тодор Кючуков, но тя мина под краката му и се озова в мрежата. Така резултатът стана 2:0 в полза на домакините, които в 44-ата минута бяха повели чрез точно изпълнена дузпа от Илия Груев. В 63-ата минута също от дузпа Красимир Чомаков оформи крайния резултат – 2:1 за бургазлии.