Играй БЛИЦ ГЕЙМ 3 - ТУК!

Проблемите в ЦСКА с контузии и наказания на футболисти нямат край. Сега на "Армията" са на тръни заради Жоржиньо. Контузията му може да се окаже много сериозна, информира cska.bg. Веднага след победата с 2:1 над Славия му бяха направени обстойни прегледи, които показаха съмнения за скъсани връзки на десния глезен.

Жоржиньо беше заменен принудително в 52-ата минута на срещата след брутално влизане в неговите крака, посочват още "червените". Главният съдия Волен Чинков отсъди само нарушение, без да покаже картон за очевидно грубите действия срещу футболиста на ЦСКА.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

Крилото със сигурност отпада за следващите двубои. В четвъртък (16 август) от 19:30 часа "червените" гостуват в Дания на Копенхаген в реванш от третия квалификационен кръг на Лига Европа. Тимът на Ел Маестро загуби злощастно първата среща в София с 1:2.

В следващия кръг от Първа лига ЦСКА гостува в Разград. Мачът ще се проведе на 19 август (неделя) от 21:00 часа.

Припомняме, че контузии лекуват още няколко играчи на "армейците" - Жеферсон Телес, Енрике Рафаел и Едвин Джеси.