ЦСКА записа трета поредна победа в първенството на Елитната юношеска група до 19 години. Футболистите на Ивайло Станев, които са шампиони от миналия сезон, спечелиха по убедителен начин с 4:0 гостуването си от четвъртия кръг на Септември.

На стадиона в Герман "армейците" решиха мача още през първото полувреме, когато паднаха и четирите попадения във вратата на Септември. Радослав Живков откри в 4-ата минута, а в рамките на 180 секунди - между 23-ата и 26-ата, ЦСКА вкара три бързи попадения, които окончателно отказаха противника.

Последователно се разписаха Валентин Антов, Георги Костов и отново голмайсторът на отбора Радослав Живков, с което беше оформен крайния резултат. През втората част "червените" отново диктуваха събитията на терена, но въпреки многото създадени положения, нов гол във вратата на Септември не падна.

След третата поредна победа младите "армейци" са лидер с 10 точки. Следват Черно море и Пирин (Благоевград) с по 9. В следващия кръг ЦСКА е домакин на Берое.

Септември - ЦСКА 0:4
Голмайстори: Радослав Живков (2), Валентин Антов, Георги Костов

Съставът на ЦСКА: 1. Борис Груев (в), 5. Асен Георгиев, 15. Никола Борисов, 4. Адриан Гиргинов, 3. Милен Манчев, 6. Валентин Антов, 10. Иван Митрев, 8. Жулиан Манолов, 9. Радослав Живков, 13. Даниел Йорданов, 18. Георги Костов
Резерви: 12. Кристиян Сотиров (в), 19. Джулио Чарлов, 14. Александър Иванов, 11. Радослав Илиев, 20. Борислав Будинов, 7. Георги Славчев, 17. Любослав Златков
Треньор: Ивайло Станев