Голяма драма имаше на стадиона в Драгалевци. Септември и вече изпадналият Добруджа завършиха 1:1.

Срещата ще се запомни с големия брой картони, показани от съдията Радослав Гидженов.

Двата състава завършиха с по 9 футболисти. Червени картони в самия край на мача от Септември получиха резервите Галин Иванов и Божидар Томовски, както и Вашко Оливейра и Антон Иванов от гостите.

 

Така треньорският щаб на столичани няма да може да разчита на най-опитния си футболист в Мача на сезона - баража за оставане в Първа лига.