Ботев (Враца) продължава да изгражда стабилност в състава си, след като подписа нов договор с опитния полузащитник Спас Георгиев.

33-годишният футболист ще остане в тима за още две години. В изминалите сезони Георгиев записа 52 мача в efbet Лига и 7 срещи за Купата на България, отбелязвайки 1 гол и подаде за 2 асистенции.