Капитанът на Левски Марин Петков ще пропусне гостуването на Монтана от 16-ия кръг на efbet Лига. Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз ще накаже 22-годишното крило, който получи жълт картон в дербито с ЦСКА (0:1). 

Петков беше санкциониран от съдията Радослав Гидженов след мелето между играчите на двата отбора.

Проблемът за Марин е, че това е негов пети жълт картон от началото на първенството, което автоматично го вади от сметките на Хулио Веласкес за следващия мач - срещу Монтана на 23 ноември (неделя) от 17:00 часа.

efbet Лига - сезон 2025/2026

Купа на България - сезон 2025/2026

 подкрепя българския спорт