Левски продължава да е подвластен на еуфорията от втората поредна победа над ЦСКА. Вчера „сините“ спечелиха вечното дерби с 2:0, а днес публикуваха във „Фейсбук“ галерия от снимки от радостта на играчите.
„Когато си от Отбора на народа – всеки ден е „син“ празник“, написаха от „Герена“.
