Етър ще бъде без двама от основните си играчи за гостуването на ЦСКА в четвъртък от 17:30 часа. Главният мениджър на „виолетовите“ Красимир Балъков няма да може да разчита на централния си нападател Бадара и на централния защитник Пламен Гълъбов, пише „Тема Спорт“.

Първият бе изгонен в последния двубой с Черно море и ще бъде наказан. Санкциониран ще е и бранителят, който в срещата с варненци си изкара пети жълт картон. Така Бала ще трябва да се оправя без две от основните си фигури в състава.

Бадара вкара гола срещу Черно море за 1:1 в първата минута. Очаква се атаката срещу „червените“ да води Иван Петков. Гълъбов пък е преотстъпен от ЦСКА на "Ивайло". Почти сигурно друг даден от „армейците“ под наем на Етър - Никола Колев, също няма да играе.