Черно море и Етър завършиха при 2:2 в мач група "А" на втората осмица на родното първенство.

Букаси изведе домакините с мощен удар от границата на наказателното поле през първата част, а само за две минути Етър направи обрат с два много красиви гола, въпреки бурните събития в клуба през седмицата, свързани с бунт заради неизплатени възнаграждения.

Първо Боджадж се разписа от воле за 1:1, а след него и Милчо Ангелов простреля вратаря на Черно море за 2:1. Крайното 2:2 оформи Исмаил Иса след удар с глава, като и гредата му помогна за попадението.

Домакините от Варна продължават уверено да са на върха в класирането с 44 точки, докато съперникът им се изравни по точки с Царско село (по 28), който е с мач по-малко.

ЧЕРНО МОРЕ - ЕТЪР 2:2
1:0 Мехди Букаси (26'), 1:1 Флорент Боджадж (51'), 1:2 Милчо Ангелов (53'), 2;2 Исмаил Иса (63')

Най-интересното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
26'  ГОООЛ за Черно море!!! Мехди Букаси открива резултата с бомбен удар от дистанция.
45' Край на първата част.

46' Начало на втората част.
51'  ГОООЛ за Етър! Флорент Боджадж засече отбита топка в наказателното поле на съперника и от воля я насочи в мрежата за 1:1.
53'  ГОООЛ за Етър! Гостите правят обрат след красив гол на Милчо Ангелов, който простреля вратаря на Черно море след центриране от дясно.
63'  ГОООЛ за Черно море! Исмаил Иса изравнява резултата след удар с глава и рикошет в гредата за 2:2.
90' Край на мача.

Cherno MoreЧЕРНО МОРЕ: 26.Иван Дичевски, 27.Даниел Димов, 44.Димитриос Хантакиас ( 5.Стефан Станчев), 6.Виктор Попов, 2.Цветомир Панов, 7.Ериксон Андраде, 11.Мехди Букаси  ( 71.Васил Панайотов), 20.Алваро Кардозо ( 17.Велислав Василев), 10.Илиан Илиев ( 16.Денислав Ангелов ), 19.Матиас Курьор ( 46.Павел Георгиев), 9.Исмаил Иса
Резерви: 25.Иван Дюлгеров, 33.Мирослав Енчев

EtarЕТЪР: 1.Христо Иванов, 84.Здравко Запрянов, 14.Иван Скерлев, 20.Яни Пехливанов, 24.Георги Купенов , 11.Антон Огнянов, 44.Божидар Кацаров, 22.Никола Колев, 10.Флорент Боджадж  ( 77.Дино Мартинович), 7.Милчо Ангелов   ( 71.Тони Иванов), 19.Тонислав Йорданов
Резерви: 13.Анатоли Господинов, 9.Иван Петков, 70.Кольо Станев, 8.Педро Лагоа, 16.Стелиян Добрев

Стадион: "Тича", гр. Варна
Съдия: Волен Чинков