Вердер (Бремен) с Илия Груев в състава записа нова загуба - 1:2 у дома от Унион (Берлин) в мач от 17-ия кръг на Бундеслигата. Поражението е второ поредно за "бременските музиканти", които в събота станаха за резил - 1:7 от Кьолн.

Българският национал Илия Груев бе титуляр за домакините срещу Унион и остана на терена до 88-ата минута, когато бе заменен.

Мачът започна отлично за Вердер и в 14-тата минута Амос Пийпер вкара за 1:0. Още в 17-ата обаче Унион изравни Яник Хаберер направи 1:1, а 46-ата обратът беше факт. Второто попадение за гостите реализира Кевин Беренс с глава.

Загубата е четвърта поредна за Вердер в Бундеслигата. Груев и компания са на 11-ото място с 21 точки.

Бившият отбор на легендарния ни треньор Георги Василев-Гочето Унион (Берлин) събра 33 точки и е втори, изоставайки само с три от лидера Байерн.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В ГЕРМАНСКАТА БУНДЕСЛИГА - ТУК!