ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Вижте как прогнозираха мача Теди Кацарова и Драгомир Симеонов в играта Ефбет Лига на Букмейкър БЛИЦ

Хебър спечели с 3:1 у дома срещу в среща от 33-ия кръг от Групата на изпадащите на Efbet лига.  Битката за оцеляване в елита между отборите на Любослав Пенев и Красимир Балъков започна много по-добре за възпитаниците на нападателя.

Венсан Марсел отправи първия по-опасен удар в мача в петата минута, а вратарят на гостите Димитър Шейтанов трябваше да се намесва решаващо в 22-ата минута.

Една по-късно гредата спаси стража на Септември след изстрел на Стефан Цонков.

Пет минути преди края гол на Венсан Марсел бе отменен заради нарушение срещу вратаря, но в продължението на първата част нищо не можеше да спре Георги Търтов да открие резултата (1:0).

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Началото на втората част не предложи емоции пред двете врати, макар в 65-ата минута играчите на Септември да отправиха първия си удар към вратата на домакините.

Четвърт час преди края Септември стигна до гол с втория си удар към вратата на Хебър. Кристиян Пешов се възползва от пас на Стефан Милич и със силен удар изравни резултата.

Радостта на гостите обаче продължи по-малко от пет минути, след като Алехандро Серано бе изпуснат от отбраната на Септември и отново изведе Хебър напред (2:1).

Минути преди края Стефан Цонков сложи точка в спора с трети гол за Хебър, възползвайки се от неуспешен опит на защитник на гостите да изчисти топката (3:1).

Хебър вече е на позиция за бараж за оставане на точка от спасителното 13-о място. Септември пък вече е сред сигурно изпадащите с точка по-малко от пазарджиклии

ХЕБЪР - СЕПТЕМВРИ 3:1
1:0 Георги Търтов (45+2'), 1:1 Кристиян Пешов (78'), 2:1 Алехандро Серано (82'), 3:1 Стефан Цонков (88')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
5' Първи опасен удар в мача! Марк-Емилио Папазов намери Венсан Марсел в наказателното поле, той пробва да намери очертанията на вратата на Шейтанов, но не успя.
22' Нов шанс за Хебър! Алехандро Серано нанесе силен удар с глава, но Шейтанов действа страхотно и изби.
23'  ГРЕДА! Многоходова атака на Хебър завърши с удар в гредата на Стефан Цонков.
29' Алекс Серано стреля с глава от няколко метра, но Шейтанов отново се справи.
40'  ОТМЕНЕН ГОЛ! Венсан Марсел стигна до топката и я прати във вратата на гостите! След ВАР обаче реферът видя нарушение на Марк-Емилио Папазов и вратаря на гостите Димитър Шейтанов и не призна попадението.
45+2'  ГОООООЛ!!! Октай Хамдиев получи в наказателното поле на столичани и шутира много силно, но Шейтанов отново реагира чудесно. Той прати обаче топката на пътя на Георги Търтов, който отблизо с глава откри резултата - 1:0.
45+3' Край на първата част.

46' Начало на второто полувреме.
65' Първи удар от играч на Септември към вратата на Хебър, но не последва опасност за Дебърлиев.
78'  ГОООООЛ!!! Стефан Милич се пребори в наказателното поле на Хебър и подаде с глава към Кристиян Пешов, който отправи мощен удар с левия крак за 1:1.
82'  ГОООООЛ за Хебър! Лорен Маружин центрира към далечната греда, където Алехандро Серано бе непокрит и отново изведе Хебър напред със силен удар.
88'  ГООООООЛ!!! Стефан Цонков слага точка в спора с трети гол за Хебър.  Бранител на гостите опита да изчисти, но вместо това я прати към Цонков, който отблизо с глава не сбърка за 3:1.
90+5' Край на мача.

Хебър ХЕБЪР: 1. Петър Дебърлиев (К) – 33. Стефан Цонков , 4. Мартин Михайлов, 55. Георги Вълчев, 27. Роберт Мазан, 44. Николай Николов (67  99. Архан Исуф) , 8. Алехандро Серано , 97. Венсан Марсел (74  84. Стилиян Тисовски), 10. Марк-Емилио Папазов  (57  11. Лорен Маружин) , 77. Октай Хамдиев (74  , 98. Георги Търтов
Резерви: 88. Мартин Янков, 3. Богомил Божуркин, 7. Стоян Стоичков, 9. Ивайло Михайлов, , 28. Осира Корнел, 39. Анте Живкович, ,
Треньор: Любослав Пенев

Септември София СЕПТЕМВРИ: 21. Димитър Шейтанов, 14. Мартин Стоянов , 26. Константин Чешмеджиев, 24. Стефан Милич, 16. Кристиян Пешов , 18. Петър Чуич (47  23. Йоан Гаврилов) , 20. Красимир Станоев , 17. Симеон Александров (47  8. Александър Тодоров), 6. Атанас Кабов (81 19. Митко Митков) , 3. Мартин Петков, 9. Валентин Йосков
Резерви: 1. Иван Василев, 4. Иван Арсов, 7. Айкут Рамадан, 11. Мартин Ачков, 13. Мартин Николов, 15. Влатко Стояновски,
Треньор: Красимир Балъков

Стадион: "Георги Бенковски", Пазарджик
Съдия: Станислав Тодоров
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР