Нападателят Тома Ушагелов и защитникът Милош Петрович също си тръгнаха от изпадналия от елита Хебър, разбра БЛИЦ.

Двамата разтрогнаха договорите си с клуба от Пазарджик и станаха свободни агенти.  

Нападателят Ушагелов се присъедини към Хебър в началото на годината и изигра 11 мача, в които отбеляза 1 гол.

Бившият защитник на Локомотив (Пловдив) Милош Петрович подсили "зелените" също през зимата и взе участие в 15 срещи от efbet Лига, но не успя да помогне за спасението на тима, който се стяга за участие във Втора лига.