Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет Лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Атлетико (Мадрид) допусна грешка стъпка с равенство 0:0 при гостуването си на Бетис на „Бенито Виямарин“ в мач от втория кръг на испанската Ла Лига.

Още във втората минута Абнер направи добър пробив и отправи изстрел от средна дистанция по посока вратата на гостите, но топката профуча встрани.

В 22-рата минута Айосе Перес получи пас на границата на наказателното поле и стреля инстинктивно, но той също бе неточен и топката премина на сантиметри от десния страничен стълб.

Бетис продължи да е по-активният тим и през второто полувреме, като в добавеното време Иско си откри пространство за удар от средна дистанция, но и неговият шут не намери очертанията на вратата, пазена от Облак.

След ремито и двата тима събраха по 4 точки в актива си.

БЕТИС - АТЛЕТИКО (МАДРИД) 0:0

РЕЗУЛТАТИ И ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ В ИСПАНСКАТА ЛА ЛИГА - ТУК!