ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Барселона спечели много трудно с 2:1 гостуването си на Селта от 25-ия кръг на Ла Лига. Два гола за каталунците вкара Роберт Левандовски. Решаващото попадение полякът реализира от дузпа чак в седмата минута на добавеното време, а преди това бе открил резултата в 45-ата.

В началото на втората част Яго Аспас се разписа във вратата на каталунците за 1:1, но в крайна сметка гостите успяха да измъкнат трите точки.

WINBET – забавление онлайн с над 1400 слот игри! (18+)

При победния гол на Левандовски първият му удар беше спасен, но съдията нареди пребиване, защото вратарят Висенте Гуаита беше стъпил и с двата си крака пред голлинията. От втория опит полякът успя, но пък се видя, че и тук има нарушение на правилата, защото съотборникът му Рафиня беше нахлул в наказателното поле още преди изстрела на Лева. Тази подробност обаче убегна на реферите и така каталунците си тръгнаха с трите точки.

Барса събра 54 и е на третото място. Лидерът Реал (Мадрид) е с 61, а Жирона е втори с 56 т.

Воденият от Рафаел Бенитес Селта пък е точно над зоната с изпадащите, заемайки 17-ото място с 20 точки.

РЕЗУЛТАТИ И ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ В ИСПАНСКАТА ЛА ЛИГА - ТУК!

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!