Осасуна и Лас Палмас завършиха при равенство 1:1 в среща от 13-ия кръг на първенството на Испания по футбол.

Тимът на Лас Палмас вече три мача няма поражение в Ла Лига и заема девето място във временното класиране с 18 точки, а Осасуна държи 12-ата позиция с 14 точки в актива си.

20-годишният полузащитник Алберто Молейро изведе гостите от Лас Палмас напред в резултата в 70-ата минута, а само три по-късно опитният хърватин Анте Будимир възстанови равенството.

В друг мач от кръга Гранада и Хетафе също не успяха да се победят и направиха равенство 1:1. Отборът на Хетафе се намира на 11-о място с 16 точки в актива си, докато Гранада е предпоследен, 19-и със 7 точки и само една победа от началото на сезона.

Борха Майорал реализира за гостите от Хетафе още във втората минута на двубоя, а в четвъртата минута на добавеното време на първата част Гонсало Вияр бе точен за домакините.

РЕЗУЛТАТИ И ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ В ИСПАНСКАТА ЛА ЛИГА - ТУК!