Фенове на Реал Мадрид решиха да изразят недоволството си от президента на клуба Флорентино Перес по време на домакинството срещу Овидео на „Сантиаго Бернабеу“ в междинния 36-и кръг на Ла Лига.
Малко преди началния съдийски сигнал напрежението се усети на трибуните, като босът на "кралския" клуб влезе в словесен сблъсък с привърженици, разположени в секторите непосредствено под президентската ложа.
В 8-ата минута стюардите се намесиха и иззеха плакати от фенове, на които пишеше „Флорентино, време е да си тръгнеш“ и „Флорентино е виновен“.
Florentino Perez is arguing with fans pic.twitter.com/3ggdjc3Q0W
— WolfRMFC (@WolfRMFC) May 14, 2026
Tíos pic.twitter.com/NSWofKBPXC
— (fan) Yihi (@YihiRM) May 14, 2026