Фенове на Реал Мадрид решиха да изразят недоволството си от президента на клуба Флорентино Перес по време на домакинството срещу Овидео на „Сантиаго Бернабеу“ в междинния 36-и кръг на Ла Лига.

Малко преди началния съдийски сигнал напрежението се усети на трибуните, като босът на "кралския" клуб влезе в словесен сблъсък с привърженици, разположени в секторите непосредствено под президентската ложа.

В 8-ата минута стюардите се намесиха и иззеха плакати от фенове, на които пишеше „Флорентино, време е да си тръгнеш“ и „Флорентино е виновен“.