Атлетико (Мадрид) се подхлъзна и завърши 0:0 при гостуването си на Уеска в мач от четвъртия кръг на испанската Ла Лига. Привлеченият от Барселона уругвайски голмайстор Луис Суарес започна титуляр за първи път с екипа на “дюшекчиите”, но за разлика от дебюта си (2 гола и асистенция при успеха с 6:1 над Гранада) този път не успя да се разпише. Той имаше шанс за гол в 59-ата минута, когато пропусна сам срещу вратаря, а в 62-ата минута бе заменен и вместо него на терена се появи Диего Коста. И бразилецът обаче не помогна на гостите да си тръгнат с трите точки.

В друга среща от този кръг Виляреал срази у дома Алавес с 3:1 и записа втори пореден успех на свой терен за първенство. Пако Алкасер (13, 67) вкара два гола за „жълтата подводница“, а един добави Жерард Морено (45-дузпа). Едгар Мендес (36) бе точен за гостите, които имат само една точка от четири мача.