Райо Валекано записа втора поредна победа от началото на сезона. "Пчеличките" от Мадрид спечелиха с 2:0 при визитата си на Гранада в мач от втория кръг на Ла Лига.

Попаденията паднаха през второто полувреме в рамките на четири минути и бяха дело на Алваро Гарсия (75) след пас на Унай Лопес и Пате Сис (79), който се възползва от асистенция на Раул Де Томас.

Четири минути преди изтичането на редовното време Антонио Пуертас получи червен картон и остави домакините с човек по-малко.

Райо вече е с актив от 6 точки и все още няма допуснат гол. За Гранада поражението е под №2 след това в първия кръг от Атлетико Мадрид с 1:3.

В следващия кръг от Ла Лига Райо Валекано посреща Атлетико Мадрид, докато Гранада се изправя срещу Майорка.

ГРАНАДА - РАЙО ВАЛЕКАНО 0:2
0:1 Алваро Гарсия (75), 0:2 Пате Сис (79)

РЕЗУЛТАТИ И ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ В ИСПАНСКАТА ЛА ЛИГА - ТУК!