ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Реал (Мадрид) победи Атлетик (Билбао) с 2:0 като гост в среща от 18-ия кръг на испанската Ла Лига.

Мачът на един от най-негостоприемните стадиони в Испания - "Сан Мамес" започна с опасности и пред двете врати, а първият точен удар в мача бе дело на Айтор Паредес  в 11-ата минута, но Тибо Куртоа се намеси.

Минути по-късно Нико Уилямс също стреля опасно към белгийския страж, но ударът му мина покрай гредата.

Реал отвърна на предизвикателството с опасен удар на Карим Бензема, а минута по-късно "белите" поискаха дузпа, но реферът не реагира.

"Белите" поведоха в 24-ата минута, в която Карим Бензема достигна до топката в наказателното поле и с удар от въздуха я насочи в мрежата.

В следващите минути Федерико Валверде и Винисиус стреляха към вратата на домакините, но не успяха да преодолеят Унай Симон.

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

Минути след началото на втората Начо от Реал (Мадрид) достигна до топката и шутира силно, но Симон отрази удара му.

Две минути по-късно Атлетик имаше претенции за дузпа за падане на Иняки Уилямс в наказателното поле, но съдията даде знак играта да продължи.

Марко Асенсио можеше да реши всичко в мача в 66-ата минута след пас на Бензема, но стреля покрай гредата.

Четвърт час преди края гол на Атлетик (Билбао), дело на Иняки Уилямс, бе отменен заради засада.

Минути след това Камавинга трябваше да чисти топката на метър от голлинията, а натискът на домакините се увеличи.

Реал (Мадрид) сложи точка на спора в 90-ата минута след комбинация между резервите Родриго и Тони Кроос, завършиха с прецизен удар в близкия ъгъл за 2:0.

Мадридският гранд се доближи на три точки зад лидера Барселона, докато Атлетик (Билбао) е на осмо място с 26.

АТЛЕТИК (Б) - РЕАЛ (М) 0:2
0:1 Карим Бензема (24'), 0:2 Тони Кроос (90')

Атл. БилбаоАТЛЕТИК (Б): Унай Симон, Оскар де Маркос (76'  Иниго Мартинес), Юри Берчиче , Вивиан , Паредес, Весга (86'  Раул Гарсия), Ойер Зарага (67'  Андер Ерера ), Нико Уилямс, Ойхан Сансет (67'  Икер Муняин), Алекс Беренгер (67' Горка Гурузета), Иняки Уилямс
Треньор: Ернесто Валверде

Реал МадридРЕАЛ (МАДРИД): Тибо Куртоа, Ферлан Менди, Антонио Рюдигер, Едер Милитао, Начо Фернандес, Едуардо Камавинга , Дани Себайос (83' Тони Кроос ), Федерико Валверде, Винисиус Жуниор  (83'  Родриго), Карим Бензема , Марко Асенсио (73' Лука Модрич)
Треньор: Карло Анчелоти