Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Реал (Мадрид) се провали във втори пореден мач и завърши 0:0 при визитата си на Бетис от 24-ия кръг на испанската Ла Лига, изоставайки вече на 9 точки от лидера Барселона.

Гостите получиха пряк свободен удар в близост до наказателното поле и в 12-ата минута Карим Бензема прати неспасяемо топката в горния ляв ъгъл на вратата на Клаудио Браво. След преразглеждане на положението с ВАР обаче стана ясно, че Антонио Рюдигер е срещнал топката с ръка в летежа ѝ към вратата на андалусийците и голът не бе зачетен.

"Кралете" доминираха и в началото на втората част удар на Бензема бе спасен от Браво. Бетис отговори с удар на Борха Иглесиас в наказателното поле, но Тибо Куртоа направи страхотно спасяване.

След около час игра Федерико Валверде центрира в наказателното поле, но ударът на Родриго мина покрай вратата.

В заключителните минути Дани Себайос не намери целта, а удар на Винисиус Жуниор бе отразен с вещина от Браво.

До края на мача играчите на Карло Анчелоти продължиха да натискат, но защитата на Бетис успя да предотврати заплахи за гол и домакините взеха точка.

След равенството "кралете" са на второ място във временното класиране с 53 точки и 9 по-малко от лидера. Бетис остава на петата позиция с 41 точки.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В ИСПАНСКАТА ЛА ЛИГА - ТУК!