Реал (Мадрид) не успя да победи Бетис и също като Барселона допусна издънка в 12-ия кръг на Примера дивисион. Двубоят на "Сантяго Бернабеу" завърши 0:0.

"Кралете" доминираха през по-голямата част от срещата, но гол така и не падна. Мачът беше белязан от спорен момент в заключителните минути. В 80-ата футболистите на Реал поискаха дузпа за игра с ръка на Емерсон. Бензема центрира и при шпагата топката срещна ръката на защитника на Бетис. Съдията Хосе Санчес остана безмълвен, с което си навлече гнева на домакините.

Избраниците на Зинедин Зидан направиха много пропуски и в крайна сметка се разминаха с победата. В началото на мача пък Еден Азар се разписа, но ВАР показа, че белгийското крило е бил в засада и попадението не бе зачетено.

Така Реал (Мадрид) пропусна отличен шанс да оглави класирането. "Кралете" имат 22 точки, с колкото е и Барселона. Каталунците обаче са на върха заради по-добрата голова разлика. Бетис е чак на 14-ата позиция с 13 точки.

Winbet - най-голямото разнообразие от пазари! (18+)