Травмата на Kaрим Бензема, която той получи при загубата на Реал (Мадрид) с 0:2 от Волфсбург в първия мач от 1/4-финалната фаза на Шампионска лига, не е сериозна, потвърдиха от клуба.

Френският нападател напусна снощния двубой малко преди почивката, след като получи сериозен удар от Налдо при едно единоборство и се оказа, че не може да продължи. Направените днес медицински изследвания са показали, че няма място за притеснения относно състоянието на играча и той ще е готов още за следващия сблъсък на "кралете". Въпреки добрата новина, треньорът на "белите"  Зинедин Зидан най-вероятно ще даде почивка на Бензема в съботното домакинство на Ейбар от Примера дивисион, тъй като ще иска да го съхрани за тежкия реванш с германците във вторник.

Френският нападател се представя впечатляващо от началото на сезона, като има 25 гола в 28 мача във всички турнири.

Резултати, програма и класиране в Испания - ТУК !!!