Испанският гранд Реал (Мадрид) беше жестоко унизен от градския си съперник Атлетико в първия мач между двата тима в САЩ, като загуби контролата с 3:7.

"Белите" губеха с 0:5 на почивката след попадения на Диего Коста (3), Анхел Кореа и Жоао Феликс, а за капак контузия получи и новото попълнение на Реал Лука Йович, което е поредна контузия в тима след тази на Марко Асенсио.

Winbet - най-голямото разнообразие от пазари! (18)

Между 50-ата и 60-ата минута двата испански гранда си размениха по един гол, а в 65-ата останаха с човек по-малко заради червени картони на Даниел Карвахал и Диего Коста, които се сбиха след фаул.

Витоло направи 7:1 за Атлетико в 70-ата минута, но Реал все пак успя да направи нещата по-почетни с два гола в 85-ата и 89-ата минута, дело на Бензема и Хавиер Санчес.