Виляреал и гостуващият Валенсия завършиха 0:0 в двубоя си от петия кръг на Примера дивисион.

Гостите играха с човек по-малко в последния половин час след директен червен картон на Даниел Парехо, който влезе много остро с бутоните в глезен на Рамиро Фунес Мори, но и това не помогна домакините да стигнат до трите точки.

Съперниците не сътвориха голови положения преди почивката, а неточни удари отправиха Бака и Алваро Гонсалес от домакините.

През втората част в 70-ата минута Гонсало Гедеш отправи хубав фалцов удар, при който вратарят на дмакините Серхио Асенхо се намеси решаващо.

Пет кръга след началото “"прилепите" все още нямат победа и са 15-и с 4 точки. “Жълтата подводница" е на 13-о място с 5 точки.