Тимовете на Бетис и Селта сътвориха истинско зрелище за крайното 3:3 помежду им от 11-ия кръг на испанската Примера дивисион.

Лорен Морон (33) вкара единствения гол през първата част и сложи край на черна серия за домакините. Бетис бе единственият отбор в топ 5 първенствата на Европа (Англия, Испания, Италия, Германия и Франция), който не бе успявал да вкара попадение през първото полувреме на някоя от своите срещи в шампионата.

След почивката Жуниор Фирпо (57) удвои аванса на севилци, но последва пълен обрат за гостите от Виго. Точни за тях бяха Макси Гомес (63, 84) и Браис Мендес (69). Серхио Каналес (87) обаче изравни и оформи крайния резултат.

Така Бетис записа четвърто реми за сезона и е 14-и с 13 точки. Селта заема 11-а позиция с 14 точки.