Българският нападател Андрей Гълъбинов игра малко над половин час при загубата на Реджина като гост на Лече с 0:2 в мач от 16-ия кръг на италианската Серия "Б". Той влезе като резерва в 60-ата минута, но така и не успя да помогне на своя тим да стигнат поне до точка.

Лече поведе в резултата в 27-ата минута, когато Марио Гаргидо преодоля Стефано Турати след пас на Масимо Кода.

Минута след като Гълъбинов се появи в игра, домакините нанесоха втори сериозен удар по амбициите на Реджина за нещо в този мач. Точен беше Жан Майер след асистенция от Габриел Стрефеза.

В 66-ата минута шутна българина мина покрай вратата, а десетина минути преди края на срещата негов удар с глава бе избит от защитник на домакините.

С победата Лече излезе на върха в Серия "Б" с 31 точки. Андрей Гълъбинов и Реджина са едва на 12-а позиция с 22 точки.