ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Ювентус и Аталанта завършиха при 3:3 в среща от 19-ия кръг на италианската Серия "А".

Успехът бе изключително важен за торинския гранд след загубата с 1:5 от Наполи и отнемането на 15 точки от актива на тима заради финансови измами, но играчите на Масимилиано Алегри не успяха да го постигнат.

Мачът започна кошмарно за Юве и Аталанта поведе с 1:0 още в петата минута след удар на Адемола Люкман.

Домакините реагираха и получиха дузпа след падане на Николо Фаджоли в наказателното поле. Реферът първоначално подмина ситуацията, но след ВАР отсъди дузпа. Анхел ди Мария застана зад топката и вкара за 1:0.

Winbet - на един клик разстояниe! (18+)

Десет минути след това Ювентус поведе с гол на Аркадиуш Милик, който пое топката в наказателното поле и я насочи във вратата за 2:1.

До края на полувремето Жереми Бога от Аталанта и Анхел ди Мария от Ювентус имаха добри възможности да се разпишат, но ги пропиляха.

Минути след почивката Йоаким Мееле от Аталанта бе оставен непокрит в наказателното поле и изравни резултата (2:2) след асистенция на Адемола Люкман.

Минути по-късно самият Люкман се разписа за 3:2 в полза на гостите от Бергамо.

Головото шоу продължи и в 65-ата минута Данилко възстанови равенството (3:3) след удар от въздуха от границата на наказателното поле.

Четвърт час преди края Рафаел Толой пропусна добра възможност за Аталанта, но Шчесни се намеси.

До края не се стигна до гол, а равенството прати Аталанта на пето място с 35 точки, докато Ювентус е на девето с 23.