Устременият към титлата в Италия и лидер в класирането Интер завърши 0:0 с Аталанта. Мачът в Бергамо беше от 22-ия кръг на Серия "А".

В срещата имаше доста положения и пред двете врати, но гол така и не падна. Двамата вратари Хуан Мусо и Самир Ханданович изиграха силен мач. Те направиха по няколко блестящи спасявания, особено словенецът, който бе големият герой за гостите от Милано.

Големият длъжник на Интер тази вечер беше Един Джеко. Босненската звезда пропиля отлични възможности за попадение, като определено нямаше късмет в този мач.

Освен всичко той стана жертва на расистки атаки през първото полувреме. 35-годишният голмайстор чу грозните подвиквания и направи знак към домакинските фенове да престанат.

"TuttoMercatoWeb" съобщи, че привърженици на Аталанта са скандирали "Ти си циганин", обиждайки Джеко.

След равенството Интер е лидер с 50 точки, с две повече от втория Милан. Третият Наполи има 43, а Аталанта е четвърти с 42 - с една пред Ювентус.

РЕЗУЛТАТИ, ГОЛМАЙСТОРИ И КЛАСИРАНЕ В СЕРИЯ "А"