ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 3 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет Лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Интер победи Наполи с 3:0 като гост в двубой от 14-ия кръг на италианската Серия "А".

Гостите бяха по-агресивни в началото и в 12-ата минута Маркус Тюрам вкара топката във вратата на Наполи, но попадението му бе отменено заради засада.

Домакините имаха претенции за падане на Франк Ангиса в наказателното поле на Интер в 23-ата минута, но реферът не реагира.

Двата тима си размениха по още една опасност след 36-ата минута. Матео Политано удари греда, а малко след него удар на Лаутаро Мартинес  бе спасен от вратаря.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Хакан Чалханоглу успя да открие резултата в края на първата част след удар от движение - 1:0.

Четвърт час след почивката Наполи отново поиска дузпа за падане на Виктор Осимен в наказателното поле, но отново не я получи.

Вместо това Интер вкара второ гол в 62-ата минута, дело на Николо Барела, възползвал се от пас на Лаутаро Мартинес - 2:0.

Пет минути преди края Хуан Куадрадо намери Маркус Тюрам в наказателното поле и той отблизо не сгреши за 3:0.

Интер излезе начело с 35 точки, докато Наполи падна до петата позиция с 24.