ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Отборът на Валентин Антов - Монца сътвори истинска сензация в 20-ия кръг на Серия "А", след като победи гранда Ювентус с 2:0 като гост.

За съжаление българският защитник на гостите изгледа мача от пейката и не записа нито минута. Победата е втора за Антов и компания за първенство след 1:0 през септември у дома.

Монца натисна Юве от самото начало и изигра невероятно първо полувреме. Гол на Джанлука Капрари в 10-ата минута бе отменен заради засада, а в 18-ата Монца поведе с попадение на Патрик Чурия (1:0).

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

Ювентус можеше да изравни в 20-ата минута, но ударът на Федерико Гати, но ударът му бе блокиран.

Минути преди края на първата част Дани Мота удвои аванса на Монца (2:0).

Ювентус тръгна на щурм около 60-ата минута, но Адриен Рабио и Аркадиуш Милик не успяха да се разпишат в рамките на минути. Попадение на Бремер от Ювентус пък бе отменено заради засада.

Юве се свлече до 13-ото място в класирането с две загуби в последните си три мача и 23 точки, докато Монца е на 11-а позиция с две точки повече.