Рома записа първа загуба под ръководството на Жозе Моуриньо. "Вълците" отстъпиха с 2:3 при гостуването на Верона в мач от четвъртия кръг на Серия "А". Рома, който в четвъртък отвя с 5:1 ЦСКА, имаше аванс от един гол на почивката на двубоя днес във Верона, но между 49-ата и 63-ата минути получи цели три попадения и така бе сложен край на серията от 6 поредни победи.

Антонин Барак (49 минута), Джанлука Капрари (54) и Давиде Фарони (63) поразиха вратата Руи Патрисио. За "вълците" от Рим точен беше капитанът Лоренцо Пелегрини в 36-ата минута, а Иван Илич си вкара автогол в 58-ата.

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

Мачът беше дебют за новия наставник на Верона Игор Тудор, който смени освободения заради слаби резултати Еузебио Ди Франческо. Рома е на четвъртото място в класирането с 9 точки, а Верона е на 14-ата позиция с едва 3 в актива си.

Другият гранд от Рим - Лацио, също се издъни днес. "Орлите" направиха 2:2 с Каляри и са шести със 7 точки.