Дженоа и Верона сътвориха страхотен голов спектакъл и завършиха 3:3 в мача си от шестия кръг на италианската Серия "А".

Домакините направиха обрат от 0:2 до 3:2 и вкусваха победата в заключителните минути, но в добавеното време гостите стигнаха до точката.

Тимът от града на Ромео и Жулиета поведе още в 8-ата минута, когато Джовани Симеоне се възползва от асистенция на Давиде Фараони и откри резултата.

Верона удвои аванса си в 49-ата минута с попадение на Антонин Барак, но изтърва комфортната преднина. Доменико Кришито намали от дузпа в 77-ата минута, а три по-късно Матиа Дестро възстанови равенството. Пет минути преди края Дестро направи пълен обрат, но в добавеното време Никола Калинич все пак спаси точката за гостите.

След равенството двата отбора имат по 5 точки и са съседи в класирането.