Ювентус отвя у дома Фрозиноне с 4:0 и се класира за полуфиналите в турнира за Купата на Италия, където го очаква Лацио. Другият полуфинал противопоставя Фиорентина и Аталанта.

Аркадиуш Миликк (11-дузпа, 38, 48) рано даде аванс на домакините с точно изпълнение на 11-метров наказателен удар, а след това оформи своя хеттрик след асистенции на Уестън Маккени и Мануел Локатели.

След почивката в 57-ата минута Милик бе на точното място, докосвайки една топка, изстреляна от Фабио Мирети, за да я прати в мрежата. След намеса на ВАР голът не бе зачетен заради засада. Уестън Маккени пък даде още една голова асистенция, като този път се разписа турският нападател Кенан Йълдъз (61), който оформи и крайния резултат.

На полуфиналите Ювентус първо гостува на Лацио в Рим на 3 април и след това го приема за реванша на 24 април в Торино на „Алианц Стейдиъм“.