Ювентус се издъни у дома и загуби от Сасуоло с 1:2 в мач от десетия кръг на италианската Серия "А".

"Старата госпожа" започна по-активно и натисна в началото, но след първия четвърт час гостите заиграха по-добре и в края на полувремето поведоха с гол на Давиде Фратези (44) след извеждащ пас на Дефрел. Преди това в 37-ата минута Дибала от домакините нацели греда.

След почивката в 58-ата минута влезлият като резерва Куадрадо можеше да изравни, но Айхан изчисти топката пред голлинията. Все пак Уестън Маккени (76) изравни с глава след центриране на Дибала. Домакините търсеха пълния обрат, но в добавеното време бяха шокирани от Макси Лопес (90+4), който донесе втори успех на Сасуоло от началото на сезона.

С този успех Сасуоло излезе девети с 14 точки, а Ювентус остава седми с 15 след третото си поражение за сезона.

В други срещи от кръга Удинезе и Верона завършиха 1:1, а Аталанта спечели с 3:1 при визитата си на Сампдория.

РЕЗУЛТАТИ, ГОЛМАЙСТОРИ И КЛАСИРАНЕ В СЕРИЯ А !!!