Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Ювентус победи Сампдория с 4:2 в среща от 26-ия кръг на италианската Серия "А".

Торинският гранд се върна към успехите след поражението от Рома в предишния кръг (0:1), но трябваше да трепери, въпреки че поведе с 2:0 за 26 минути.

Бремер изведе Юве напред в 11-ата минута след удар с глава, а четвърт час по-късно Адриен Рабио удвои по същия начин.

Сампдория обаче бързо върна интригата с два гола за две минути.

Томазо Ауджело бе най-добре пласиран в 31-ата минута и намали аванса на домакините, а в 32-ата Филип Джуричич изравни с удар в долния десен ъгъл.

Душан Влахович можеше да изведе Юве напред в края на първата част, но пропусна възможността.

Тимът му все пак поведе в 65-ата минута с втория гол на Рабио в срещата, разписвайки се с удар от границата на наказателното поле.

Само няколко минути след това Ювентуис получи дузпа, но Душан Влахович прати топката в напречната греда.

В самия край на срещата Матиас Соуле се разписа за крайното 4:2, след като пръв стигна до отбита топка.

Ювентус се изкачи до седмото място в класирането с 38 точки, а Сампдория е на дъното с 12 точки от 26 мача.