Ювентус разби у дома Сасуоло с класиката 3:0 в мач от първия кръг на новия сезон в италианската Серия „А“.

Играчите на Масимилиано Алегри контролираха събитията на терена и поведоха с гол на новото попълнение Анхел ди Мария (26). Аржентинецът се разписа след асистенция на Алекс Сандро.

Малко преди почивката „бианконерите“ получиха право да изпълнят 11-метров наказателен удар и Душан Влахович (43-дузпа) бе точен от бялата точка, удвоявайки аванса им.

След почивката авторът на първото попадение Ди Мария асистира на Душан Влахович (51), който с втория си гол оформи крайния резултат далеч преди последния съдийски сигнал. До края на мача „старата госпожа“ намали оборотите и не реализира други голове.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В ИТАЛИАНСКАТА СЕРИЯ "А" - ТУК!