Крумовград спечели с 2:0 срещу иранския Гол Гохар и продължава да е без загуба на лагера в Турция. До момента тимът на Станислав Генчев има три победи и едно равенство.

Серкан Юсеин откри резултата в 22-ата минута, а след почивката Момчил Цветанов (в 60-ата) удвои с първото си попадение за Крумовград, след като тази зима акостира в тима от Ботев (Враца).

През втората част Генчев пусна в игра Ламин Тал (22-годишен сенегалец), който е играл в дубъла на Рома, а в момента е свободен агент.

Следващият мач на Крумовград е срещу Борац (Баня Лука) на 5 февруари.

КРУМОВГРАД: 1. Янко Георгиев, 91. Вячеслав Велев, 5. Матей Шимич, 44. Божидар Кацаров, 18. Клайдер Маседо, 7. Момчил Цветанов, 88. Ренан Ареяш, 10. Серкан Юсеин, 13. Диего Рапосо, 77. Октай Юсеин, 9. Александър Колев

Следете с БЛИЦ: Зимна подготовка 2024